Hrací karty - ukázky realizací

Níže naleznete několik příkladů realizace naší výroby hracích karet. Ukázky znázorňují reklamní karty s příkladem vložené infokarty, plně individualizované hrací karty s vlastním atypickým designem obou stran, reklamní karty zhotovené k výročí nebo hrací karty jako suvenýr určený k prodeji a propagaci regionu i pamětihodnosti.Příklad výroby s přidanou infokartou:

Hrací karty ČSOB +1 list navíc

hrací karty ČSOB reklamní provedení mariáš jednohlavý

Příklad naší realizace jednohlavých mariášových karet s tradičním klasickým aversem (lícem) a individuálním reklamní reversem (rubem) pro ČSOB. Krabička je plně individualizována v designu zákazníka a je barevně sladěna se zadní stranou hracích karet. Balíček obsahuje celkem 33 listů, protože ke hře byla přidána navíc jedna informativní karta s přehledem poskytovaných služeb.

Oboustranně individuální hrací karty:

individuální karty NEW TRAVEL

hrací karty NEW TRAVEL individuální

Oboustranně individualizované hrací karty NEW TRAVEL. Karty jsou atypické svým ojedinělým designem a slouží jako exkluzivní neprodejný dárek pro klienty, kteří si kupují cestovní zájezd po internetu. Také tyto reklamní hrací karty pro NEW TRAVEL.cz obsahují v krabičce vloženou kartu navíc s popisem speciálních pravidel.

Příklad výroby reklamních karet k výročí:

Karty k výročí GESTO COMPUTERS

hrací karty k výročí Gesto Computers

Reklamní hrací karty pro firmu GESTO COMPUTERS určené k výročí.

Příklad propagace regionu:

Zámecké karty Hrubý Rohozec

Zámecké hrací karty Hrubý Rohozec

Zámecké hrací karty Hrubý Rohozec jako suvenýr pro návštěvníky pamětihodnosti slouží k propagaci kulturní památky v regionu Turnova.