Originální reklamní předměty

Originální reklamní předměty s potiskem. Možnost potisku krabičky - krabička ve vlastních barvách se standardními hracími kartami nebo včetně zhotovení sady karet s originální zadní stranou.

hraci_karty

Reklamní předměty

Hrací karty jsou velmi originální reklamní předměty. S potiskem krabičky můžete využít již malé série standardních sad. Při vyšších počtech kusů je možno potisk realizovat přímo jako originální tisk a získat tak plnohodnotnou sadu karet zcela ve firemních barvách.

Reklamní předmět s potiskem

Jedná se o nejméně náročnou variantu, která je vhodná pro nízké počty kusů. Lze pořídit standardní sady karet a potiskem individualizovat krabičku. Na krabičce je pro potisk dostatečně velký prostor. K dispozici je nejen standardizovaná krabička s plochou pro přítisk, ale v případě spolupráce je možno připravit také krabičky na míru přizpůsobené konkrétním potřebám a technologiím zákazníka či jeho servisní organizace.

Originální reklamní předměty

Při vyšší sérii počtu kusů (řádově stovky a více) je možno kromě krabičky s potiskem přizpůsobit také zadní stranu karet.

Reklamní předměty taylor-made

Nejvyšším stupněm je individualizace obou stran, jedná se tedy o talor - made reklamní předmět, a to včetně krabičky, který není nutno doplňovat potiskem. Vše potřebné lze zapracovat do originální grafiky. Jedná se o reklamní předměty zhotovované plně na zakázku se všemi z toho plynoucími výhodami. Jakožto přímí výrobci těchto reklamních předmětů na míru vám můžeme poskytnout velmi příznivé cenové podmínky, což ve skutečnosti umožní výrobu od nižších sérií, než se obvyle u taylor - made reklamních předmětů očekává. Navíc jsme ryze český výrobce, takže odpadají časové prodlevy způsobené logistickou přepravou hotových reklamních předmětů ze zahraničí.

České Reklamní předměty

Jsme ryze český výrobce těchto reklamních předmětů, takže odpadají časové prodlevy způsobené logistickou přepravou hotových reklamních předmětů ze zahraničí. Jsme tedy schopni reagovat velmi pružně na požadavky klientů. Výhodou je nejen blízký přístup ve všech fázích výroby, včetně možností rychlého fyzického poskytování vzorků, ale i například možnost dílčích dodávek rozfázovaných na etapy dle dohody.

 

 

Reklamní předměty
________________