Vyrábíme hrací karty

Mariášové hrací karty jednohlavé a dvouhlavé, kanastové hrací karty, kvarteta, vykládací karty, dětské hrací karty Černý Petr ... a mnoho dalších typů her. Hrací karty vyrábíme také ve firemním provedení doplněné logy, s plně individualizovanou zadní stranou, případně i s grafikou přední strany upravenou na zakázku dle přání zákazníka. Samozřejmostí je plně individualizovaná krabička ve vašich barvách a s vašimi texty či obrázky.

hraci_karty

Hrací karty klasické

Vyrábíme a vydáváme hrací karty nejen s klasickými motivy včetně dětských karetních her, ale kromě standardních kolekcí vyrábíme také luxusní hrací karty, karty s pohádkovými, geografickými či oborovými motivy. V neposlední řadě karty typu pin-up nebo "pro dospělé".

Hrací karty dětské

Hrací karty mohou hrát také důležitou roli ve výuce a rozvoji dětí. Kromě zábavy umožňují rozvoj představivosti, početních dovedností, bystrého úsudku a mnoha dalších vlastností. Co vše hrací karty dětem mohou přinést? Kromě kontrolovaného přístupu v domácím rodinném prostředí s náležitým poučením o závislostech na gamblingu je to zejména:

  • trénování paměti a soustředění
  • rozvoj matematických dovedností a logického uvažování
  • dodržování pravidel včetně pozitivního přijímání proher
  • posilování motorických dovedností a trpělivosti

A co je nejdůležitější: společně strávené chvíle s rodiči a přáteli.

Pro tyto potřeby naleznete v nabídce celou řadu karetních her, a to jak přímo s dětskými motivy, tak i žánrově odpovídající klasické typy (od Černého Petra přes Kvarteto až k univerzálním hracím kartám, u nichž je možno v sekci pravidla karetních her vybrat ty jednoduché a typicky dětské.

Hrací karty pro karbaníky

K výrobě hracích karet je používán originální karetní karton. Podrobný popis naleznete v samostatné sekci vlastnosi karetního kartonu. Důležité však je, že poctivé dodržování polygrafických postupů a používání kvalitních originálních materiálů dává námi vyráběným hracím kartám do vínku přesně namíchanou směs vlastností, které vyžadují karbaníci. Léty prověřené postupy navazují na tradici dávných mistrů a přinášejí i v dnešní moderní době onen specifický pocit, když naše hrací karty vezmete do ruky. Jsou zkrátka přesně to, co vyžadují skalní karbaníci. Na své si s nimi samozřejmě přijde jak odborná, tak i nejširší amatérská veřejnost.

hrací karty individualizované

Zaměřujeme se kromě výroby standardních hracích karet také na výrobu reklamních karetních sérií pro firmy, ale i sportovní či jiná sdružení. Vyrobíme vám hrací karty oborové s upravenou tematicky zaměřenou grafikou. Hrací karty vyrábíme jak z dodaných podkladů (nejlépe dodání dat v tiskovém PDF), tak i včetně služby přípravy potřebných tiskových podkladů z jiných vašich materiálů, pokud nemáte vlastního firemního grafika nebo DTP studio.

 

 

Hrací karty
________________