Přispějte také!

Znáte nějaký dobrý vtip?
Napište nám jej. Rádi ho zde uveřejníme. Pokud si budete přát, uvedeme zde také odkaz na vás. 

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

Created by Dieter Schneider 2007 www.csstemplateheaven.com

Pepíčkovo přání

Ptá se paní učitelka dětí ve třídě, jak by chtěli zemřít. Přihlásí se Pepíček a říká: "Já bych chtěl zemřít jako můj strejda, hezky v klidu, ve spánku. A ne ve stresu, strachu a hrůze jako těch 22 lidí, co vezl ..."

Pepíček u pumpy

"Prosil bych do kanystru pět litrů benzínu, ale honem." "Nač ten spěch, Pepíčku, copak hoří?" "Ano, hoří, naše škola, ale nějak to uhasíná." ...

Pepíčkova odpověď

"Tak co bylo dnes ve škole, Pepíčku?" "No, paní učitelka se nás ptala ... a já jediný znal správnou odpověď." "Výborně, a co chtěla paní učitelka vědět?" "Ptala se, kdo rozbil to okno" ...

Přednáška

"Vzbuďte svého kolegu," povídá profesor studentovi na přednášce. "Proč já? Vy jste ho uspal."

Rodiče

Student píše matce: "Milá maminko, propadl jsem při zkouškách. Připrav na to tatínka." Matka odepísuje: "Milý synu, otec je připraven. Připrav se i ty!"

Práva

Přijde student práv ke zkouškám, posadí se a zkoušející mu položí otázku: "Tak nám třeba vysvětlete, co je to podvod." "Podvod je, když mě teď necháte propadnout." Profesor vyletí: "Cože?!" "No ano, podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil."

Vyvolávání

Učitelka: "Tak si někoho vyvoláme!" Z třídy se ozve: "A co třeba Satana!"

Konzervatoř

Jeden student na konzervatoři studoval skladbu. Blížily se mu závěrečné zkoušky a on musel dokončit své dílo. Jenže ho nic nenapadalo. Jednou potkal známého a povídá mu: "Člověče, já už nevím jak dál. Za týden mám odevzdat závěrečnou skladbu a nemám ještě ani notu." "Tak to ti můžu poradit. Vezmi skladbu od svého profesora a přepiš ji pozpátku. Nikdo to nepozná." "Hm, to už jsem zkoušel a vyšla mi Novosvětská."

Děkan

Sedí dva vysokoškoláci v hospodě u piva a ten jeden říká: " Jestli je pravda co říkal děkan, tak mě vyhodí ze školy" "A co říkal?" "Že mě vyhodí ze školy!"

---

Reklama: