Razítka, vizitky, digitální tisk

Otevřeli jsme prodejnu specializovanou na karty! Kromě možnosti zakoupit standardní hrací karty je možno ve vzorkovně prohlédnout i dojednat výrobu karet s vlastním designem. Součástí prodejny jsou také služby copy centra a digitálního tisku.


Vyrábíme firemní i osobní razítka. Vyrábíme razítka s logem, vlastním podpisem nebo i obrázkem (nutná černobílá grafika - obdoba sleporažby). Razítka mohou mít různé tvary, od obdélníkových a čtvercových přes kulatá či oválná až po trojúhelníková.

Výroba razítek Praha

Razítka - výroba

Specializujeme se na výrobu razítek. Vyrobíme razítka z vámi dodaných podkladů, nebo pro vás razítko sami navrhneme a graficky zpracujeme podle vaší představy či zadání. Stačí, když nám zašlete jednoduchý text nebo grafiku, o zbytek se postaráme.

Razítko - užitečný pomocník

Dobrými pomocníky jsou razítka s předtištěným nejčastěji používaným textem. Mají poměrně nízkou pořizovací cenu a přitom velmi praktické použití. Máme pro vás připravena razítka s nápisy "DOBÍRKA", "DOPORUČENĚ", "KOPIE", ZAPLACENO" ... a mnoho dalších. Také vám zhotovíme razítko na míru s textem, který nejčastěji používáte právě vy.

Razítka nejen do kanceláře

Razítka asi využijete samozřejmě nejčastěji v kanceláři. Nicméně i při osobním použití si můžete zjednodušit například vypisování adresy. Velmi atraktivní je také vlastní "turistické" razítko, pokud máte podnik na navštěvovaném místě nebo v zajímavé lokalitě (typicky razítko se siluetou hradu, rozhledny apod.). Stále populárnější jsou také kapesní razítka pro geocashing. Ve všech těchto případech vás dokážeme uspokojit. V nabídce máme razítka nejrůznějších tvarů a velikostí, od malých kapesních až po velká.

Colop, Trodat, ...

Kvalitní samobarvící strojky renomovaných značek jsou zárukou spokojeného dlouholetého bezproblémového a jednoduchého používání. Přestože značkové strojky zůstávají plně funkční třeba i po desítkách let (*), doporučuje se po určité době u razítek alespoň výměna polštářku. Ačkoliv moderní a kvalitní polštářky nejsou náchylné na vysychání, může u nich postupně dojít k vymačkání podle tvaru dosedajícího štočku a otisk přestane být stoprocentní. Dokážeme se vám postarat jak o náhradní polštářky k výměně, tak i o náhradní náplně barev pro polštářky, které jsou zachovalé a pouze potřebují doplnit barvu.

Razítka Praha 10 - výroba razítek

 

 

Razítka - výroba
________________