Přispějte také!

Znáte nějaký dobrý vtip?
Napište nám jej. Rádi ho zde uveřejníme. Pokud si budete přát, uvedeme zde také odkaz na vás. 

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

Created by Dieter Schneider 2007 www.csstemplateheaven.com


Vtipy o Pepíčkovi

Pepíčkova sestra

Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby to děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se: „Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?” „Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá.”

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček a stovka

Přijde maminka z práce domů a ptá se Pepíčka: „Pepíčku, kde mám tu stovku, co byla na stole?!” Pepíček odpoví: „V obchodě.”

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček a kanystr

Přiběhne Pepíček k benzínové pumpě s kanystrem: „Pět litrů benzínu, ale honem!” „Co je, hoří snad?” „Jo, naše škola. Ale nějak to uhasíná.”

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček a třádní učitelka

"Pepíčku, dneska volala třídní učitelka a stěžovala si na tvé chování ve škole." "Tak to teda pěkně lhala, dneska jsem totiž ve škole vůbec nebyl."

Vtipy o Pepíčkovi

Zoo

Pepíček jde s tatínkem do zologické zahrady. "Tati, proč na nás ta gorila za sklem tak zle kouká?" " Pssst. Tiše Pepíčku. Jsme teprve u pokladny."

Vtipy o Pepíčkovi

Pes

Přijde chlápek do hospody s irským vlkodavem. Uváže obrovského psa přede dveřmi k zábradlí a jde na pivo. Za chvíli přijde dovnitř malý Pepíček a ptá se: "To je váš pes tam venku?" "Jo, proč?" "No, víte, můj pes toho vašeho asi zabil" "Co to máš za psa, že dokáže zabít tak obrovského vlkodava?" "Mám stájového pinče." "To mi teda řekni, jak může takovej malej stájovej pinč zabít vlkodava?" "Myslím, že tomu vašemu zaskočil v krku."

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček a nová učitelka

Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: "Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: "Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?" "Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček a kolo

Pepíček dostane nové kolo a jezdí na něm kolem domu. Z okna se vykloní babička. Pepíček objede dům a volá: "Babi, teď jsem jel skoro bez šlapání!!!" Pak objede dům znovu a volá: "Babííí, bez držení!!!" Při dalším kole mu to trvá mnohem déle. Když nakonec přijede, křičí: "Babííí, bež žubů!!!

Vtipy o Pepíčkovi

Zájmena

Paní učitelka vyvolá Pepíčka, protože se jí zdá, že nedává pozor: "Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně, Pepíčku!"

Vtipy o Pepíčkovi

Kresba

Učitelka nakreslí na tabuli jablko a ptá se dětí: "Co jsem to nakreslila?" Přihlásí se Pepíček: "Zadek." Učitelka se rozplaká a vyběhne ze třídy. Za chvíli se do učebny vřítí ředitel a křičí: "Co jste udělali paní učitelce? A kdo nakreslil na tabuli ten zadek?"

Vtipy o Pepíčkovi

Plavání

"Tak co, Pepíčku, kde jsi byl o prázdninách?" "S maminkou a jejím novým přítelem u moře." "A jak ses měl s novým otcem?" "Jo, šlo to. Vždycky ráno mě odvezl daleko od břehu a já jsem plaval zpátky." "To jsi zvládnul?" "V pohodě, akorát mi dělalo problém dostat se před tím ven z toho zavázaného pytle!"

Vtipy o Pepíčkovi

Známky

Přijde Pepíček domů a tatínek se ho ptá: "Tak, Pepíčku, co máš dnes napsané v žákovské?" "Čtyři jedničky a jednu pětku." "Opravdu?" Tatínek otevře žákovskou knížku a tam je napsáno: 11.11. - Matematika: 5!

Vtipy o Pepíčkovi

Pan Novák

Přijde pán k vysokému paneláku a ptá se chlapečka: "Prosím Tě, kde tu bydlí pan Novák?". "Já Vás tam dovedu, ale nejede výtah". A tak spolu dojdou až do 12 poschodí,chlapeček ukáže na dveře a říká""Tak tady bydlí. Ale jestli s ním chcete mluvit,tak sedí venku na lavičce před domem".

Vtipy o Pepíčkovi

Procházka

Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší? Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček: No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.

Vtipy o Pepíčkovi

Pastelka

"Pepíčku? Proč jsi nakreslil tatínkovi zelené vlasy?" "Protože nemám plešatou pastelku."

Vtipy o Pepíčkovi

Šminky

Pepíček se ptá maminky: "Mami, pročpak se maluješ?" "Abych dobře vypadala." "A kdy to začne účinkovat?"

Vtipy o Pepíčkovi

Dilema

"Mami! Co ukážeme tatínkovi jako první: díru v koberci, tvůj nový klobouk nebo mou žákovskou knížku?"

Vtipy o Pepíčkovi

Nové auto

"Můj tatínek má zase nové auto," vytahuje se Pepíček před kamarády. "A kde ho má?" zajímají se spolužáci. "Schne v garáži. Celou noc ho barvil a vyměňoval čísla."

Vtipy o Pepíčkovi

Bankovka

"Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "Aha, a tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne!!! Stál jsem na bankovce a musel jsem dlouho čekat, než odešla."

Vtipy o Pepíčkovi

Trest

"Představ si, mami, Pepíček včera přišel do školy špinavý a paní učitelka ho za trest poslala domů." "A pomohlo to?" "No, dneska přišla špinavá celá třída ..."

Vtipy o Pepíčkovi

Dotaz

Pepíček se ptá paní učitelky:Paní učitelko,můžu být potrestan za něco ,co jsem neudělal? Paní učitelka: To v žádném případě! A Pepíček říká: Takže nevadi že jsem neudelal domaci ukol :)

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček dostane vysvědčení. Když přijde domů, tatínek se ho ptá, kde to vysvědčení má. "Půjčil jsem ho Aničce, aby vystrašila rodiče !!!"

Vtipy o Pepíčkovi

Koupání

Maminka pošle tatínka, aby vykoupal malého Pepíčka. Za chvíli uslyší z koupelny hlasitý křik. Běží se tedy podívat, co se děje. Otevře dveře a vidí, že Pepíček visí hlavou dolů a tatínek ho drží jen za kobnec nožičky. Hned se na něj oboří: "Okamžitě ho chyť zespoda, a ať je hezky naležato!" Tatínek odvětí: "To víš že jo, a opařím si ruku ..."

Vtipy o Pepíčkovi

Provázek

Jde Pepíček po ulici a za sebou táhne prováze. Potká ho paní a ptá se ho: "Proč táhneš ten provázek?" "Protože když jsem ho zkoušel tlačit, tak se krčil."

Vtipy o Pepíčkovi

Hlava rodiny

Zvoní telefon, zdvihne jej Pepíček. Z telefonu se ozve: "Prosil bych hlavu rodiny." Pepíček se zeptá: "A jakou - titulární nebo faktickou?"

Vtipy o Pepíčkovi

Schody

Při hodině společenské výchovy paní učitelka vysvětluje: "Po schodech jde nahoru jako první vždycky muž. Kdo by mi dokázal říct proč?" Přihlásí se Pepíček. "Žena přece nemůže vědět, ve kterém patře ten pán bydlí..."

Vtipy o Pepíčkovi

Zvonky

Pepíček je u domu a nemůže dosáhnout na zvonek. Okolo se pomalu šourá děda o holi. Když se přišourá až k Pepíčkovi a vidí jeho marnou snahu, zeptá se: "Nechceš pomoct?" Pepíček na to: "Ano." Děta tedy Pepíčkovi pomůže. Pepíček zazvoní na několik zvonků současně a povídá: "Tak a zdrháme!"

Vtipy o Pepíčkovi

---

Reklama: