Přispějte také!

Znáte nějaký dobrý vtip?
Napište nám jej. Rádi ho zde uveřejníme. Pokud si budete přát, uvedeme zde také odkaz na vás. 

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

Created by Dieter Schneider 2007 www.csstemplateheaven.com


Vtipy o blondýnkách

Blondýnka v autoškole

Blondýnka se v autoškole ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál, neuškodí to motoru?"

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka u doktora

Přijde blondýnka k doktorovi a povídá: "Chtěla bych předepsat nějaké prášky proti chamtivosti. Ale potřebovala bych jich strašně moc, moc, moc ..."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka na dálnici

Starší blondýna jede po dálnici do Prahy, když jí zazvoní telefon. Volá manžel: "Miláčku, buď opatrná, v rádiu hlásili, že po D1 jede nějaký šílenec v protisměru." Blondýna odpoví: "Jo, kdyby jenom jeden ..."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka v bouři

Blondýnku v autě zastihne sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a blondýnka jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny až řidič pluhu vystoupí, přijde k ní a ptá se, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, tady s tím parkovištěm před Kauflandem jsem už hotový, ale jestli chcete, můžete jet za mnou i k Tescu."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka vyrábí dort

Víte, kolik blondýnek je potřeba k výrobě čokoládového dortu? Deset! Jedna dělá dort a zbylé vylupují čokoládové lentilky ...

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a pizza

Blondýnka si objednala pizzu. Číšník se ptá, jestli ji chce rozřezat na šest nebo dvanáct kousků. "Šest prosím, dvanáct bych nesnědla."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnky a lev

Blondýna s brunetou na dovolené při výletu do pouště narazí na lva. Lev je začne pronásledovat. Brunetka mu čas od času hodí písek do očí a lev si packami písek z očí vytírá, čímž dámy získají náskok. Najednou je před nimi palma a bruneta na ni rychle vyleze. Blondýna se o tu palmu jen opře. Bruneta blondýně říká: "Rychle, musíš vylézt na tu palmu, jinak tě lev sežere". A blondýna odpoví: "Proč? Já mu písek do očí neházela!"

Vtipy o blondýnkách

Blondýnky v kuchyni

Povídají si dvě blondýnky v kuchyni: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?". Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a její oči

Jak to udělat, aby blondýnce svítily oči? Posviťte jí do ucha!

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka novomanželka

Blondýnka - novomanželka telefonuje mamince: "Prosím tě, manžel mi vytýká, že jsem nepřipravila kostky ledu, a já nemohu v kuchařce najít recept ..."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnky ve vlaku

Nastoupí blondýnka do vlaku a ptá se průvodčího: "Dostanu se tímto vlakem do Prahy?" "Ne", zní odpověď. Nastoupí druhá blondýnka a ptá se: "A já?"

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka na pláži

Blondýnka na pláži: "Mám plnou hlavu písku". Bruneta: "Zajímavé, mně se to dostalo jen do vlasů".

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka v baru

Do baru vejde muž v doprovodu blondýnky a objednává si : "Pro mě Malibu." Blondýnka k číšníkovi: "A pro mně velký Bu." ...

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a skládačka

Blondýnka vola svému příteli: "Miláčku, vzala jsem si na polici puzzle a nemůžu jej složit..?" Přítel se ji ptá: "Co je tam na krabici za obrázek??" A blondýna odpoví: "No, je tam lžíce, talíř a mléko..?" A muž na to: "Tak to sis vzala cornflakes!"

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka uklízí

Šéf přijme blondýnku jako uklízečku a hned jí uloží práci: „Umyjte podlahu ve výtahu!” „V tomhle patře nebo ve všech?”

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a dotaz

Volá blondýna na informace: “Potřebuji telefon na jednu francouzskou firmu, je to možné?” “Ano, jak se ta firma jmenuje?” “No, to právě nevím.” “Tak mi řekněte ulici, kde firma sídlí.” “To taky nevím.” “A co o ní teda víte?” “…že shání sekretářku.”

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a verzálky

Blondýna: Říkáte tedy, že nemám v přístupovém hesle používat velká písmena, je to tak? Šéf: Přesně. Blondýna: A číslice mám psát taky malé?

Vtipy o blondýnkách

Blondýnky a slepec

Slepec se svým psem vejde do baru, najde si volnou židli a objedná drink. Chvíli sedí a pak křikne: "Hej, barmane, chceš slyšet super vtip o blondýnách?" Bar okamžitě ztichne a žena vedle slepce promluví hlubokým drsným hlasem: "Než ten vtip řekneš, měl bys něco vědět. Barmanka je blondýna, vyhazovačka je blond profesionální zápasnice, já jsem metr devadesát vysoká blondýna s černým páskem v karate a šéfová je také blondýna. Tak si to rozmysli. Ještě chceš vyprávět ten vtip o blondýnách?" Slepec chvilku přemýšlí a pak říká: "Tak dobře, kašu na to. Nechce se mi ten vtip pak ještě čtyřikrát vysvětlovat…"

Vtipy o blondýnkách

Tři blondýnky

Jeden muž měl rád tři blondýnky a nemohl se rozhodnut, se kterou se má oženit. Tak dal každé 50 tisíc korun, aby s nimi udělaly, co uznají za nejlepší. První si nakoupila šaty, kosmetiku, šperky a praví: "Udělala jsem, drahý, vše pro to, abys měl tu nejkrásnější ženu." Druhá nakoupila věci pro něho: oblečení, sportovní potřeby, nápojové soupravy do baru atd. "To proto, drahý, abys věděl, jak na Tebe myslím".Třetí vrhla peníze do podnikání a po krátké době přinesla muži zpět 100 tisíc korun. "Abys viděl, jak jsem šikovná". I zamyslel se muž hluboce a rozvážně a nakonec si vybral tu s největším poprsím.

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a okna

Blondýnka si nechala do svého bytu namontovat nová plastová okna, protože o nich slyšela samou chválu. Proti těm starým lépe izolují a snadněji se udržují. Po nějakém čase montážní firma zjistila, že blondýnka stále ještě neuhradila fakturu. Poslala jí tedy upomínku. Když se nic nedělo, poslali druhou upomínku doporučeně. Protože uběhlo zase mnoho dní a blondýnka stále nic neplatila, vypravili se montážníci za ní. "Ale pánové, já slyšela že plastová okna se do dvou let sama zaplatí!"

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka a kůň

Starší blondýnka koupila závodního koně. Po několika dnech se jí však nezdál, proto k němu zavolala veterináře. "Tak co, pane doktore, myslíte, že s ním budu moci závodit?" Veterinář: "Samozřejmě. A tipoval bych, že ho porazíte."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka s dcerou

Přijde blondýnka s holčičkou k lékaři. "Pane doktore, podívejte, moje dcera má stále strašně vykulené oči." "To nic není, jen jí povolte tu gumičku ve vlasech."

Vtipy o blondýnkách

Blondýnky farmářky

Dvě blonďaté farmářky žily léta vedle sebe, ale moc toho spolu nenamluvily. Jednou zavolala jedna z nich přes ohradu: "Hej, Mary, co jsi dávala kobyle když měla koliku?" "Terpentýn." Po několika dnech se zase potkaly u ohrady. "Tak si představ, že mě po tom terpentýnu ta kobyla chcípla." "No, však mě ta moje taky."

---